| midnight_2375 a întrebat:

Vreau şi eu filme în franceză, pentru că vreau să mă obisnuiesc cu limba franceză, sau site-uri, ceva idei. Mulţumesc!

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

La doublure, Tais-toi!, Le placard, Le dîner de cons, Un long dimanche de fiançailles, Les rivières pourpres, La Vie en rose(La Môme), Lemming, Banlieue 13, 8 femmes, Le goût des autres, Sade, Sous le sable, Bellamy, Les chansons d'amour

| proffessor a răspuns:

Intra pe www.rfi.fr
E un site foarte bun!
Sau uita-te pe TV5monde

| badnews a răspuns:

Nu stiu de ce am raspuns inainte sa intru in cont dar oricum vizionare placuta la Coco avant Chanel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te uiti la Coco avant Chanel

| Alexandra9647 a răspuns:

Jeux d'enfants, Seriile Taxi, Cursa pentru tantalai si in general cam tot ceea ce fac Gerard Departieu si Jean Reno

| alyk a răspuns:

Le fabuleux destin d'Amelie Poulain