| anna98 a întrebat:

Vreau si eu niste sloganuri...gen:Un site bun te face mai destept sau O viata virtuala buna te ajuta in multe.Ma pus profa de info sa fac un proiect si am nevoie de sloganuri din astea. Daca se poate si ceva de genu dar despre traficul de droguri sau de oameni si organe ...Nu am nici o idee.Va rog ajutor. fundita la cele mai bune.

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

"Fii destept! Vei avea un site cel putin la fel"; "O viata adevarata in realitate, te ajuta si in virtualitate"; "Nu trafica droguri sau organe! Intermediaza traficul. Pedeapsa e mai mica!"

| zambethツ a răspuns:

Este mai usor sa previi, decat sa tratezi.Deschide ochii!

Ai fi dispus sa platesti ani din viata ta pentru un moment de placere? Spune NU mortii!

Munca te face liber!

Vreau o Romanie a bunului-simt!

Protejati copiii, nu-i lasati sa respire fumul dumneavoastra!

Tanar e cel care isi pastreaza capacitatea de a se mira si de a admira!

Nu imbatranesti pentru ca ai trait un anumit numar de ani: imbatranesti pentru ca ai renuntat la idealul tau!

Tineretea nu este o perioada a vietii, ci o stare de spirit!

Multe specii. O planetă. Un viitor!

Mai mult, mai bine, mai repede!

Zambim impreunabig grin

Numai împreună suntem toţi!

Forţă şi fidelitate!

Apără şi păzeşte!