| katalinakarina a întrebat:

Vreau si eu un site pe care pot sa gasesc notele de la examenul de titularizare 2012. Ma intereseaza jud Calarasi. Mutumesc. Urgent. Funda

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai va sugerez sa scrieti pe google inspectorat scolar calarasi sau rezultate examen de titularizare calarasi 2012 sau sa va deplasati pana acolo sau sa sunati acolo, sau sa trimiteti un e-mail.Cam acestea sunt posibilitatile.Bafta!

| dannyel86 a răspuns:

Http://www.isj.cl.edu.ro/Resurse%20umane.php
Aici s-ar putea sa gasesti raspunsul la problema ta. Daca nu e afisat, inseamna ca inca nu s-a facut public ceea ce te intreseaza.
Verifica si alte surse.