| MeAndMe1000 a întrebat:

Vreau urgent o povestire la cartea Pe drumuri de munte de Calistrat Hogas.Am citit cartea,dar nu inteleg mare lucru din ea!Vreau o povestire in intregime a cartii.NU copii ce mi-ai dat voi!Imbin ceea ce am inteles eu din carte cu ceea ce imi dati voi. Multumesc anticipat si va rog fara mesaje rautacioase! Funda la cel/cea care ma ajuta sa inteleg cartea cel mai bine!

1 răspuns:
| youforme a răspuns:

Pai si eu am aceeasi problema si nu stiu cum sa o rezolv cine poate sa ma ajute panala ora 21:00