| Teiubescmaria a întrebat:

Vreu sa ma transfer la liceul sportiv, la fotbal. imi puteti spune, va rog, in ce consta proba? forta? indemanare? cat mai explicid va rog.
Am fost la liceu iar acum urmeaza sa vorbesc cu profesorul, dar va rog spuneti mi ca sa nu ma duc chiar cu lectia nepregatita.

1 răspuns:
| 619_9539 a răspuns:

Din cate stiu eu trbuie sa dai proba.Chestia cu timpul cred ca depinde de liceu; mai bine ai suna la secretariatul liceului unde vrei sa dai si sa-i intrebi pe ei astea(sau sa te uiti pe site-ul lor,in cazul in care au asa ceva si sa le trimiti un e-mail). Fiecare liceu isi are propria lui politica de inscriere, vezi daca mai sunt si locuri