| adina26 a întrebat:

Vreun sfat pentru proba practica a examenului pentru permis auto?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Relaxeaza-te si asculta cu atentie cerintele politistului.
Ah, si opreste la indicatorul Stop, chiar daca nu vine nicio masina.winking

32 răspunsuri:
| ceci a răspuns:

Eu una nu pot sa reactionez bine la "stanga!" sau "dreapta!" cand sunt stresata, le incurc mereu. Asa ca la examen am vrut sa ma asigur ca nimeresc directiile si, cu cateva zile inainte, am inceput sa port multe bratari pe mana stanga, ca sa asociez zdranganeala lor cu stanga. La examen, la fel, am purtat zdranganelele si am reusit!

| ionutz_5989 a răspuns:

Peste 4 zile dau de permis ...am invatat dar mie teama ...am presiune pe mine ce ar trebui sa fac cum e acolo? PLZ

| ionutz_5989 a răspuns:

Mah dau si eu proba scrisa si imi e teama .am invatat dar nu stiu dc imi e teama cum e acolo PLZ?