| bogdanp a întrebat:

Era o discutie despre proba teoretica a examenului auto, cum ca daca ai fi fost admis la proba teoretica si ai fi fost respins la proba practica nu mai trebuia sustinuta proba teoretica.A intrat legea in vigoare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este inca nici un act normativ in acest sens, sunt doar discutii.

2 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Nu sunt sigur dar am auzit un prieten care discuta despre asa ceva poti intra pe drpci si sa aflii

| MiSSyoUNow a răspuns:

Legea nu a intrat in vigoare. din cate am inteles, va intra din 2015.