| Betty18 a întrebat:

A fost mai demult un caz cu o batrana sau un batran care a facut ceva banal si a fost condamnata la inchisoare dar a obtinut iertare prezidentiala de la Basescu. Mai stiti? Dati-mi un link cu articolul. Sau daca nu dati-mi niste stiri cu oameni care au facut chestii banale si a au fost condamnati la inchisoare.
lt timp,
Unii fac ceva banal si sunt inchisi pt mult timp, iar Huidu pt crima a 3 persoane e bine mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca vorbesti despre ieseanului Constantin Dima în vârstă de 78 de ani, acesta fiind condamnat pentru ssvarsirea infracţiunii de nerespectarea hotararilor judecatoresti.

http://ieseanul.gandul.info/......at-4126692