| CristinaMihaela491 a întrebat:

Am vazut aseara un film fain pe Euforia. Era despre o fata careia i se insceneaza o crima de iubitul ei. Fata a fost condamnata la 110 ani de inchisoare. Si-a facut prieteni in inchisoare, care au ajutat-o mai tarziu sa evadeze. A cautat-o cel mai bun detectiv, care ulterior a gasit-o dupa 133 de zile de cand a evadat.Nu stiu cum se numeste filmul, si nici nu stiu cum s-a terminat. Daca stiti cum si numeste filmul va rog sa-mi spuneti.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Descrierea ta seamănă cu filmul:

"She Made Them Do It" (2013), film inspirat dintr-o poveste reală.
http://i.imgur.com/gUSEoPR.jpg

Vezi viața lui Sarah Jo Pender:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sarah_Jo_Pender

2 răspunsuri:
| Cryystynuutz a răspuns:

Depinde la ce ora:
Duminică, 7 Iunie
08:00 Carmelo şi LaLa: Viaţa de vedetă
09:15 Glee
12:00 Ally McBeal
15:00 Soţia pastorului
17:00 Legea pământului
19:00 Aproape legal
20:00 Soare, palmieri şi crime
23:00 A Sister's Secret
00:00 Aproape legal
01:00 Carmelo şi LaLa: Viaţa de vedetă
02:00 Ally McBeal
06:00 Ceva bun
06:30 Sora vitregă