| ThatLilith a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru bff.Este gresit sa placi o persoană in timpul unei relații?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da pentru ca nai voie sa strici fericirea altuia

| Adry05 a răspuns:

Normal că e greșit față de persoana cu care ești

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i gresit sa placi dar este gresit sa te duci dupa alctineva in timp ce esti deja intr-o relatie.
"Placutul" inseamna sa admiri pe cineva, nu sa te duci dupa el/ea.

| adeluna a răspuns:

Cred ca mai util e sa te intrebi ce anume iti place? Deci ce anume simti ca iti lipseste de la partener?

| GabrielaParusi a răspuns:

Gresit nu este nimic, nu ii poți ordona inimi ce sa simtă. Succes