| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani.imi dauneaza cu ceva mastile cu fructe, miere sau lapte?

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

E bine ca iti ingrijesti tenul, floseste numai produse naturale.

6 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Daca sunt naturale nu cumparate din comert iti dauneaza cu siguranta. TE VA FACE MAI DELICATA, MAI FRUMOASA.

cami
| cami a răspuns:

Nu draga mea stai linistita happy tot ce ai enumerat mai sus se bazeaza doar pe produse naturale, iar tot ce e natural n`are cum sa dauneze tongue

auran
| auran a răspuns:

Daca vei folosi numai produse naturale, nu ai de ce sa-ti faci probleme

Bula
| Bula a răspuns:

Aceste masti (si DOAR naturale) le poti folosi tot timpul vietii si totdeauna vei avea un ten de invidiat!
Folosindu-le, la varsta de 40-50-60 ani vei arata cu 10-20 ani mai tanara!

| cely a răspuns:

Nu dauneaza nimc din ceea ce e natural

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Tenul tau va fi mai proaspat, mai stralucitor si iti sugerez sa le folosesti.