| Gheorghyna a întrebat:

Am doi perusi si vreau sa se invete cu mine si cand bag mana la ei si le intind mana ma ciupesc ce inseamna?sad:! funda~

Răspuns Câştigător
| bya2011 a răspuns:

Pai... daca i-ai cumparat recent este absolut normal sa fie irascibili, cu timpul se vor imblanzii.happy:X hraneste-i DOAR TU, curate-le tu cusca si mai scoate-i.si lasa-i prin casa.(doar intr-o camera) nu te speria daca te ciupesc(nu sunt veninosi) laughing se vor obosnui cu tine dupa un anumit timp:*

1 răspuns:
| cherrybomb a răspuns:

E normal se joaca si ei cu tine ce ai vrea sa stea statui in cusca