| Larisalarisucaaaa a întrebat:

Am nascut în urma cu 5 luni un băiețel am nascut natural, el a fost perfect sanatos la nastere si acum e eu mam recuperat cat de cat dupa nastere zic cat de cat pentru ca, uneori înca mai am dureri medicul mi-a, zis ca, e normal eu si soțul meu suntem foarte fericiţii ca am devenit parinţii, de 5 ani m-am chinuit sa, raman însărcinată si acum am un băiețel totusi mama sotului meu spune ca copilul nu e al lui si am facut copilul cu alt barbat desi sotul meu îi spune mamei lui ca copilul e al lui si ca i-am fost fidela mereu voi ce ati face in acceasta situatie? ce parere aveti de situaţie?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

O vorba romanesca spune in felul urmator "„„Unde-i dragoste puțină, lesne-i-a găsi pricină!"

Cu alte cuvinte pentru cineva arogant si care nu te iubeste si daca ii aduci dovezi cum zic colegii de pe TPU cu ADN-ul, tot nu te va avea la inima si mereu va gasi alte si alte subiecte de discutie si va cauta sa iti demonstreze ca nu esti buna pentru baiatul ei!
Asa sunt unele soacre, nu ai ce sa le faci, au un grad de incultura si rautate greu de inteles.

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Tineti departe orice persoana face rau familiei voastre indiferent ca e vorba de soarca, a fost ea de fata sau de unde stie? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E o proasta mama lui, baga strimbe nu te place, e o c rva bătrină intrigantă, cel mai bine este sa rupi orice legatura cu baba, e rea si acră ca naiba, sa isi vada de viata ei, de ce se baga in familia ta? Ea e invidioasa ca va merge voua bine relatia, duceti o la azil pe babă, sa stea acolo pana crapă.

| dullcat a răspuns:

O ignori pe soacra si iti vezi de viata.Nu cu ea traiesti in casa, ci cu sotul.

| Furnicuta000 a răspuns:

In locul tau, ca sa opresc privirile si acuzele soacrei odata pentru totdeauna, as face un test de paternitate (cu ea de fata) si i-as arunca rezultatul in nas. Plus un scuipat intre ochi si i-as spune adio. O astfel de femeie nu mai are ce cauta in viata ta

| AliGab a răspuns:

As face un test adn si i-as demonstra soacrei ca ii este nepot, apoi i-as interzice sa isi vada nepotul. Mor pe soacrele astea nebune

| ioana748 a răspuns:

Doar un test ADN o sa o linisteasca pe mama soacra.

| Dragobeta a răspuns:

Poate mamicuta stie ca feciorasul ei este sterp? Dar el nu recunoaste asta "din barbatie"? Sau poate nici nu stie ce i-a facut ma-sa de l-a lasat sterp.
Daca tu nu ai calcat stramb niciodata, fa un test ADN si inchide-i gura. Toata viata va fi mielusel in fata ta indiferent ce probleme vor mai apare.