| Roxy_Roxana_1995 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, tatal meu a murit in anul 1999septembrie ziua 27, a fost cu o masina de taximetrist visinie cred,a fost dat la stiri,iar eu acum as vrea sa vad videoclipul si nu il gasesc, accidentul sa petrecut in hunedoara, multumesc pentru ajutor

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in ce oras? e cam greu sa gasesti in ziua de azi..imi pare rau ca nu te pot ajuta si de pierderea tatalui taustraight face
stiu ce inseamna sa iti pierzi tatalstraight face
O seara bunahappy

| Roxy_Roxana_1995 explică (pentru caramela):

Multumesc mult, in orasul hunedoara

| caramela a răspuns (pentru Roxy_Roxana_1995):

Poate la arhiva politiei/in presa.e perioada mare..nu cred ca se mai gaseste, dar speranta moare ultima.
O zi frumoasa sa aihappy

| JohnnyWylde a răspuns:

Nu vreau sa te supar dar astfel de accidente se intampla des iar din 1999 pana azi probabil au fost difuzate sute de astfel de articole. Spune numele tatalui tau si poate vom reusi. Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat.

| Roxy_Roxana_1995 explică (pentru JohnnyWylde):

Da multumesc oricum, speram sa nu aud asa ceva dar asta este, si eu am cautat dar nu am gasit nimic

| zaratu a răspuns:

Am gasit ceva si sa nu imi daca este asta video http://www.youtube.com/watch?v=8HeAyfLplgM si imi pare extrem de rau pentru tatal tau dumnezeu sa-l odihneasca in pace

| Roxy_Roxana_1995 explică (pentru zaratu):

Nu este acest video, pentru ca tatal meu a avut accidentul in septembrie, multumesc oricum

| PitBul2C a răspuns:

Drept sa iti spun imi pare rau dar din 1999 poate s-a pierdut videoclipul