| Alexandru_8107 a întrebat:

Am o fata, Toth Andreea Monica, nascuta in 1979.14.04,in TIMISOARA.Nu am vazut-o din anul 1983.Stiu doar ca s-a stabilit in Germania dar nu stiu in ce localitate. Daca, cumva s-a casatorit are alt nume de familie.Am codul numeric personal al Ei.Cum as putea sa dau de Ea? Ma poate ajuta cineva? Macar un sfat.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca esti in Timisoara, du-te la Consulat, cu acte doveditoare, si cere ajutor! In mod normal, la gradul actual de informatizare, ar trebui sa iti spuna pe loc daca si unde e - daca o mai au in evidenta!
Daca nu esti in Timisoara, poate iti foloseste vreuna din variantele celelalte oferite!
Success! - si apoi, sa ne scrii cum ai dat de ea, daca e ok, si cum a reactionat cand ai luat legatura cu ea! (daca nu a plecat din cauza ta!).

6 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Ia legatura cu consulatul roman din Germania, poate te pot ei ajuta mai departe. Adresa si numarul de telefon le gasesti in internet.

| Roby67 a răspuns:

Aici gasesti cateva persoane cu acelasi nume din Germania: http://www.dastelefonbuch.de/ Scrii la Wer/Was, numele fetei, fara Monica, si dai un clic la "Finden"

| Goofy77 a răspuns:

Interpolul nu cauta persoana la solicitarea unui cetatean care nu mai stie nimic de cineva are alte treburi mult mai urgente pentru andra24 in rest frumos cerere la politia judeteana cu datele pe care le stiti pluc un act care sa dovedeasca ca sunteti rude
daca erati pe teritoriu Romaniei si o gasea pe persoana o intreba daca este de acord sa va cunoasca daca nu raspunsul era :" persoana cautata nu doreste sa i-a legatura cu dumneavoastra"

| vivalavida a răspuns:

Din anul 1983 nu ai vazut-o? nu stiu cum ai putut sa rezisti... uite am gasit-o pe facebook http://www.facebook.com/people/Toth-Andreea/100000989753212 deci ea este?

| andra24 a răspuns:

Apeleaza la interpol. Ei o gasesc sigur chiar daca e casatorita! Sau incearca dela rudenii sau prieteni deale rudeniilor sa afli macar loalitateaunde se afla.Bafta multa!