| florynstefan1 a întrebat:

Am o întrebare dar este și o curiozitate și în același timp și o nelămurire! Există o față care este colega de clasă și pe care o plac! Întrebarea este următoarea: Îmi apare în vise dar nu mereu deci nu este din cauză că mă gândesc la ea, pentru că dacă mă gândeam la ea mereu,as fi visag-o mereu,bine de gândit mă gândesc la ea, adică cum ar fi fost daca era cu mine... Știți voi! Întrebare este:Ar putea fii semn de la Dumnezeu? Și mai este ceva:Am auzit, acum nu știu cât este de adevărat lucrul acesta:deci am auzit că dacă o visezi o persoană se gândește la tine înainte de culcare! Aștept cat mai multe detalii despre acest subiect! Și fără hate că și așa mă simt un hate-uit! Mulțumesc pentru înțelegere

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Baiete, tu te-ai indragostit de fata aceea!
Este normal sa-ti apara si in vise, fiindca ti-a devenit o enigma si esti in dilema ce sa faci.
Nu este complicat!
Incepe sa conversezi natural cu fata, vei observa cum reactioneaza. Din vorba in vorba, va puteti face si ceva programe comune, unde sa fiti voi doi, fara cunoscuti, mai in intimitate (de exemplu la un film la cinema, intr-un rand mai in spate). Atunci se poate incerca si un sarut si... lucrurile vor merge de la sine...winking

| missfatadelatara a răspuns:

Tu negi, dar subconștientul se gândește la ea.

Visele nu sunt altceva decât dorințe ascunse.

| AleexisViol3t a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi situațiehappy raspunsurile pe care le vei primi tu vor fi folosotoare si pentru minehappy

| YahWav a răspuns:

E foarte simplu, daca soarta o sa ti-o puna in cale o sa fie ceva.
Efectiv uneori dam de anumite persoane pur si simplu, ne ies in cale practic, deci eu zic ca nu are rost sa te framanti o sa fie bine, de multe ori ma gandeam si eu "Cum ar fi daca'' dar de ce mai multe ori te ia pe nepregatite, nu ai de sa stii cand o sa vina acel moment care s-ar putea sa iti schimbe perceptia pentru un timp, poate chiar si modul de a gandi sau cel mai, viata.