| BogdanFcsb1947 a întrebat:

Am o mare problema țin foarte mult la o fata și o iubesc și mi-au zis și ea și prietenii ei ca și ea ma iubeste doar ca nu are încredere și nu suporta ca o spamez, dar o spamez de frica sa nu o pierd. Ce pot face? Ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai o sa o pierzi daca o spamezi, ca o enervezi si nu dai dovada de un comportament okey.

Oricum o pierzi la o adica, te blocheaza si gata, a terminat treaba daca vrea sa terminte si are pe altul.

| dullcat a răspuns:

Cum adica o spamezi? Ii dai constant mesaje aiurea? O vei pierde oricum daca e sa se intample asa sau daca tu tot continui sa o sperii, in loc sa te comporti ca un om care este capabil sa aiba incredere in ceilalti.Stabiliti un timp de vorbit zilnic si atat, daca ii scrii din ora in ora e cam dubios, sa stii.Pot sa intreb ce varste aveti? Suna dur, dar retine ca disperarea nu este niciodata atractiva, asadar da dovada de maturitate si pune-te macar putin in locul ei deoarece sunt sigura ca nu ti-ar placea sa ti se intampla la fel, ba chiar ai fi ranit daca ea nu ar avea incredere in tine, dupa ce v-ati marturisit iubirea.Multa bafta!

| siriusblack98 a răspuns:

In primul rand sa nu o mai spamezi. In al doilea rand daca te iubeste de ce nu e cu tine iar tu de ce o spamezi? Cat 14 ani ai? E prima ta relatie? Sau nici macar nu sunteti intr-o relatie? Ca daca nu sunteti intr-o relatie atunci toata povestea nu are nici un sens.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Ce inseamnă ca o spamezi? Ea nu are incredere in tine sau? Nu prea se intelege ideea...)) te referi ca o tachinezi sau e altceva