| cristina014 a întrebat:

Am o mica problema, se apropie ziua de nastere a iubitului meu iar eu nu stiu ce anume sa ii iau.
Ii place mult sa citeasca, serialele si de asemenea ii plac ceasurile.
Ar fi o idee buna un ceas si o carte?
Daca nu, imi puteti da cateva idei va rog!

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ai venit singura cu idei, cu ceas nu cred ca i-ar strica!

| Adry05 a răspuns:

Mai bine ii iei doar un ceas dar ii iei ceva de brand

| sweetys a răspuns:

La ceasuri e mai greu, fiindca nu poti sa ii iei o porcarie la 50 de lei si dupa o luna sa se duca naibii. Ori ramai doar la ceas si ii iei ceva mai de calitate, ori vezi ce carti ii plac si in caz ca au mai multe parti, i le iei colectie de lux, desi sunt mai scumpicele decat cele normale. Decat sa ii iei si ceas si carti mai bine te axezi pe una din ele si ii iei ceva de calitate.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un ceas și o carte sunt cadouri bune, dar trebuie să fie și el de față când le cumperi, să aleagă ceva pe gustul lui.

| Kimball a răspuns:

Alege cadoul clasic, flori ciocolata un ursulet si cercei sau un lant de aur, poti lua si o sticla buna de vi daca vrei sa...

| Gabriela_Valentina_2000 a răspuns:

Ii poti cumpara un ceas, O carte pe care nu o are dar si ar dori o sau un DVD cu câteva filme sau cu unul care ii place lui. Îi poti cumpara si o bluză.

| AkAnonim a răspuns:

Parerea mea ar fi sa ii dai o carte daca ii place sa citeasca, dar nu orice carte. O carte care sa insemne ceva. Poti extrage chiar si un citat din acea carte si sa il scrii pe o felicitare. happy