| Angelll98w a întrebat:

se apropie ziua de nastere a iubitului meu,, nu am idee ce cadou sa ii ofer deoarece il cunosc de putin timp si nu stiu ce preferite are... Ajutorr ...cit mai mult idei.

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Ii poti lua un parfum, un lantisor cu initiala lui, sau o poza aranjata frumos intr-o rama!

6 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Daca nu stii ce preferinte are cel mai prost pariu o sa fie parfumul.
Nu il cunosti de mult timp asa ca nu te hazarda cu cadouri scumpe. Sticla de vin merge dar nu ne-ai spus ce varsta are?!

| albastru777 a răspuns:

Pai, ofera-i un tricou, ca sigur o sa ii placa

| silviarock24 a răspuns:

Un tricou simplu cu un mesaj scurt care sa i se potriveascawinking

| catalyna58 a răspuns:

Poti sa ii dai un parfum care sa il impachetezi frumos cu o sticla de vin si o felicitare

| catalyna58 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un parfum care s ail impachetezi frumos langa o sticla fe vin si o felicitare.