| gabitza_cool a întrebat:

Am o prietena la care tin foarte mult, dar nu stiu cum sa o impresionez! dati-mi niste idei! Va rog!

Răspuns Câştigător
| Cathy_1290 a răspuns:

Nu trebuie sa ma impresionezi esti cea mai buna prietene si esti perfecta!

2 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Daca iti este prietena nu trebuie s-o impresionezi. Tocmai asta inseamna prietenie: ca te accepta si te place pentru ceea ce esti. Crezi ca ea se straduieste atat de tare sa te impresioneze? Sau pune-te in locul ei. Ai aprecia-o mai mult decat acum daca s-ar stradui sa te impresioneze?

| nataly_3823 a răspuns:

Spune-i ca o iubesti in fiecare zi.