| paulsar28 a întrebat:

Buna imi place de o bun prietena de-a mea nu stiu cum sa o impresionez pentru a ficu mine dati idei plz. Care este ideea cea mai buna dau funda!

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Pai fa fata de ea lucru la care te pricepi tu cel mai bine.du'te cu ea la baschet daca sti, sau bialaird tenis de camp sau masa, sau la ce sport te pricepi.sau ca sti sa joci carti sau ca scrii poezii sau ma rog. orice hobby ai tu si esti bun la asta arata'i si o sa fie impresionatathinking

7 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

In primul rand sa ii fi mereu alaturi lasatsi toate probleme daca are nev d tine si daca tsi cu adev la ea big hug apoi iesi cat mai dess cu ea fa-o sa se simta bine sa se simta libera, frumoasa, apreciata :] love struck intreab-o daca are nev d ceva app tot timpul [dar nu prea disperat] incercati sa iesiti doar voi 2 in majoritatea timpului. Faceti lucruri banale care va plac amandurora chiar daca nusi au rostu love struck Fao sa rada big hug Sa se simta speciala o sa vezi ko sasi de'a seama ca baiatul d care ii place e chiar langa ea big hug bafta [Fundita] puppy dog eyes

| St3fU a răspuns:

Pai daca tine la tine vina malaughing daca nu vine.(in afara de cazu in care chiar intervine ceva) n-are rost sa-ti mai bati capul cu ea.ca inseamna ca nu simte nimic pentru tine straight face

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai daca sunteti prieteni,numai bine te duci la ea,vb voi ceva obisnuit, apoi o intrebi printre altele ce crede despre tine si tu ii zici ca e f draguta si ca v-ati potrivi, si de ce sa nu va dati o sansa?batting eyelashes tine-ma la curent cu ce facetihee hee

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,pai eu zic sa vb mult cu ea,sa te comporti cu ea frumos, si pe mess sa vb si o intrebi daca vrea sa fie cu tine, in caz ca zice nu.asta e, succes, pa pa!

| paulsar28 explică:

Adica sambata asta am meci de volei foarte important si daca vom castiga contra celo de la scoala 10 vom fi campioni judeteni...as deci ma gandesc sa o invit.asa daca o sa vina o sa vina, dar daca nu?

| clara11 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui glume ca sa o faci sa rada daca ea stie ca o placi poti sa ii faci felicitari si sa ii dai tot felul de cadouri daca le refuza i le pui in geanta, ghiozda(sau unde o fi) si daca nu stie ar fi bine sa ii spui fara emoti pentru ca nu e mare lucru sau ar trebui sa o intrebi de cine ii place si sa icerci sa fi mai bun decat el (daca nu esti tu)

| clara11 a răspuns:

Funda?