| LalLyBoOmD a întrebat:

Prietena mea cea mai buna vrea sa fiu mai "Rea", nu stiu cum sa va spun...sa fiu ma de gasca! Cum ar trebui sa ma comport? Plzz help dati-mi idei s-o impresionez si sa fim mai bune una cu alta!

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Sper că nu ești suficient de proastă să te schimbi că așa vrea prietena ta, prietenii să schimbă tu ar trebui să rămâi aceeași.
Cu câtă lume nu m-am ecrtat eu că au încercat să mă schimbe, să mă convingă că am gusturi și comportament de căcat...