| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un raspuns la intrebare. Cum pot sa dau de doamna respectiva?

5 răspunsuri:
| J7anine a răspuns:

mai pune o intrebare pe aceeasi tema

| dexter_3858 a răspuns:

Din cate imi dau seama doamna care ti-a raspuns la intrebare a scris anonim asa ca nu e niciun user pe care sa spui ca vrei sa-l contactezi. Adauga o completare la intrebarea ta si roaga ca aceasta sa intre in contact cu tine. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune despre ce intrebare e vorba si ce raspuns ti-a dat, ca sa-si dea seama ca despre ea e vorba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa o cauti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i cunosc numele, nu stiu nimic despre ea, numai ca mi-a raspuns la o intrebare si a semnat "anonim". Daca chiar ar dori sa ma cunoasca, m-ar contacta; se pare ca pana acum nu m-a contactat sad. Este trist pentru cineva care vrea sa se declare "prieten"...