| BlancaFantasma a întrebat:

Am sanse sa iau examenul la matematica pentru admiterea la Automatica si calculatoare(timisoara), daca am facut pregatire in clasa 11 si voi face si anul acesta in clasa 12`a?:-s

2 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Buna Teiubesc,
Sunt sigur ca ai sanse, fiecare persoana are sanse in functie de cum a invatat. Sunt persoane care iau 4 ani meditatii dar in momentul examenului totul se duce. Eu ti-as sugera un lucru pe langa meditatiile pe care oricum le faci.
Incearca sa faci exercitii in mai multe locuri, aglomerate, poate candva sa pui muzica, sau altii sa vorbeasca si in liniste. Pe langa acest lucru ti-as recomanda sa vorbesti cu cineva care sa te ajute sa iti cresti increderea in tine.

Dupa cat de motivata te vad nu-mi fac probleme a nu intra la acest profil. Si eu am terminat in profil tehnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna TeIubesc! Sanse sunt si daca vrei poti! Dar doar tu stii cat si cum ai invatat. Nu te lua dupa parerile noastre ca acum poate toata lumea sa spuna '' normal ca ai sanse '' sau mai stiu eu ce.
Fii calma mai ai timp sa te pregatesti si faci foarte bine ca te gandesti de pe acum la asta, altii in ultima luna se apuca sa mai citeasca din caiet.

Bafta pentru atunci laughing:*