| Marian2004 a întrebat:

Am și eu o întrebare: Are ceva dacă fata e mai mica cu 3 ani decât băiatul? Un exemplu: Baiatul are 14 ani iar fata are 11 ani...

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Fata e mult prea mică pentru a avea o relație.

| Plato a răspuns:

Da, are. Fata de 11 ani? Cuplati-va direct cu bebeluși, ce mai asteptati? Doamne, ce generatie dezgustatoare de răpănoși ne-ai dat.
Pune, copile, mana pe carte, iar fetita aia sa ia sa coloreze, sa se joace cu păpușile sau ceva. Auzi la ei.
Voi nu aveti parinti? Sau cum naiba va scapa asa din mana? Sunt paralizati, inconstienti, autisti, ce sunt?

| RobertMoon a răspuns (pentru Plato):

Mi-ai luat vorbele din gura. Cata prostie in ziua de azi, iar parintii niste idioti ignoranti.

| christine99 a răspuns:

Daca amandoi sunteti minori, nu. Dar daca tu ai avea peste 18 ani si ea are 11, risti sa faci inchisoare.

| XYZ02 a răspuns:

DA
Daca imi spuneai ca ea are 19 ani si el 22 de ani nu era nicio problema, dar atunci cand compari 11ani cu 14 ani este o problema.
In primul rand la 11 este un copil, iar 3 ani pentru ea inseamna 27.2% din tota experienta ei de cand s-a nascut.

| Lorennn a răspuns:

Varsta este doar un numar. Am vazut diferente mult mai mari de varsta cu pana la 9-12 ani unde exista intelegere, iubire si respect. Deci nu conteaza atata timp cat esti pe aceeasi lungime de unda cu acea persoana.

| MATRiXRIDER a răspuns:

Nu e cam putin 11 ani, ce crezi? La 11 ani habar nu ai ce e dragostea, in afara de dragostea pentru parinti, frati si animale. Ca si diferenta de varsta, la general vorbind, nu conteaza atata timp cat exista iubire pe bune. Intre bunicii mei de 85 si 75 de ani e diferenta de 10 ani de exemplu, varsta e doar un numar adevarat, insa copilaria e copilarie si are locul ei.

| Squeez3e a răspuns:

Frate tot ce e de bun gust este cuprins intre 2 si 4 ani
Dar acum nu te gandii ca 11 ani fata si 15 baiatu dude.

| sadrian46 a răspuns (pentru Squeez3e):

Din fericire pentru viață este că nu ține cont de gustul tău bun.