| Anonim340 a întrebat:

O întrebare mica: contează vârsta intr-o relație? Adica daca băiatul e mai mare cu 2 ani decât fata?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Conteaza daca diferenta este intre cei care abia invata sa scrie si sa citeasca.

| OldSoul a răspuns:

Nu, nu conteaza.

| SkyPilot a răspuns:

Nu conteaza decat daca e o diferenta foarte mare. In cazul tau diferenta este ideala.

| KillMePlease a răspuns:

Nu.
In cazul tau diferenta de varsta este una normala, nu ai de ce sa iti faci griji. happy
Succes! happy

| MskDesign a răspuns:

Eu sunt cu 4 ani mai mare decat nevasta mea.Nu este o problema.Problema este atunci cand unul este major si unul minor.

| Anonim340 explică (pentru MskDesign):

Nuu, suntem amândoi minori(nici măcar 16 nu avem)

| LaughingKarima a răspuns:

Nu prea conteaza. Plus ca nu e diferenta mare de varsta.

| Ciumpi35 a răspuns:

Depinde. Daca fata are 13 si baiatu 15-16, da. Daca fata are 20 si baiatu 22-23, nu.

| Gh_Alin_2001 a răspuns:

Varsta nu conteaza! Si daca baiatul e mai mare cu 2-3 ani decat fata e numai bine. Daca va iubiti nu mai conteaza nici varsta, nici vorbele oamenilor rautaciosi.

| Catapufusel a răspuns:

Este o diferenta mica de varsta.Nu conteaza, doar poate unul dintre voi sa fie un pic mai matur.