| XxLorexX a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti big grin Cum ati reactiona daca o fata v-ar spune ca va place dupa vreo saptamana si ceva de cand ati cunoscut-o? Va rog mult sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| kiba a răspuns:

Depinde daca o plac si eu; e important asta; daca stau de vb cu tine; si miai sarit in ochi... normal ca reactionez bine si zic ca te plac si eu( asta daca e timid ) dar daca nu prea ma intereseaza persoana ta atunci o sa plec si ramai u cu buza unflata ( incercarea moarte nu are )

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Superficiala fata.Eu nu o cred. De obicei baiatul este cel care face primul pas.

| Catalion a răspuns:

Daca nu as avea deja prietena, mie mi-ar placea sa aflu asta, iar daca si mie mi-ar placea de ea, as vrea sa fiu cu ea, pentru ca nu se stie ce relatie frumoasa poate sa iasa. Dar nu ai pus ce varsta are fata si ce varsta ai tu.

| SamSon a răspuns:

Pai.depinde si ce faca si cat de simpatica este, eu nu as fi suparat daca fata pe care o iubesc mi-ar spune asa ceva, binee.acum depinde si de acel baiat, ca nu toti suntem trasi la indigo rolling on the floor

| XxLorexX explică:

@darrio2007 Nu ai inteles ideea. E vorba de mine si nu stiu ce sa fac, sa ii spun ca il plac sau sa nu ii spun sad

| MrCaracter a răspuns:

Important ar fi daca ai avea ceva pentru el si daca el ar reactiona in aceeasi masura, binenteles si de faptul ca el ti ar impartasii aceleasi sentimente!

| Annaa a răspuns:

Eu sunt fata, si am facut deja asta. Reactia a fost una pozitiva iar el nu a mai stat pe ganduri. laughing

| Y3aaHH a răspuns:

Daca imi place de ea (daca vorbesc cu ea, ma uit frumos la ea, o bag in seama des) m-as pune cu ea. Daca nu imi place de ea, i-as explica frumos cum stau lucrurile.

| Narcis196 a răspuns:

Depinde cum este fata eu am fost pus intr-o ipostaza de asta si chiar dupa o saptamna de cand am cunoscut-o mi-a spus ca ma place dar eu nu simteam nimic pentru ea, chiar si acum dupa 3 luni imi spune acelasi lucru dar mi nu-mi place de ea si ma aflku si intr-o relatie

Ea ma tot suna iar prietena mea este foarte geloasa de cand a vazut cami suna telefonul intruna iar cand i-am spus sa ma lase ca am relati suna tot mai des pana cand am blocat nr iar dea atunci numai mess am mai vazut-o dar nu imi spunea nimic doar sal si atat

| DilauRo a răspuns:

Daca si el te place este posibil sa te alegi cu o relatie daca nu te place va trebui sa iti cauti pe altu.Ar mai putea fii varianta in care el sa nu te placa dar sa accepte o relatie doar pentru a profita de tine.

| vali11 a răspuns:

Ar fi ceva frumos si asta s-ar intampla numai daca am farmec si pentru asta am so rasplatesc cu ce vrea ea laughing

| jumpsuide a răspuns:

As zice.: ha ce vrajeala