| Dee_9331 a întrebat:

Alta intrebare pentru baieti: Daca o fata (cunoscuta de voi) v-ar spune ca va place cum ati reactiona? XD

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Prima data as analiza sentimentele care le am eu fata de ea si daca simt ceva ii spun ca si eu simt la fel,dar daca nu simt nimic ii zic ca nu are rost sa-si faca sperante doarece nu va merge, etc, etc.

Eu ce-l putin asa reactionez.

HF

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I-as spune ca nu ii merge deloc cu mine pentru ca eu urasc relatiile stabile.

| moonY a răspuns:

as cere-o in casatorie

jeeez

| antonG a răspuns:

Depinde. Vorbind strict de persoana mea și dată fiind baza de date a cunoștințelor mele de sex feminin, aș putea avea o reacție între scepticism și entuziasm, între dezgust și încântare, între nepăsare și uimire.

| MMihai a răspuns:

Aș considera asta, ca ceva firesc!

| Robert_5618 a răspuns:

Depinde daca o plac si eu pe ea.