| Ciprian_Oancea_1984 a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper sa primesc un raspuns.Am dat msj in privat pe cateva grupuri de matrimoniale la persoane care isi cautau jumatatea fara sa le trimit cereri de prietenie.Iar acum observ ca acele persoane imi apar in lista de messenger fara sa fim prieteni pe Facebook! Si nu stiu ce sa fac sa nu imi mai apara odata ce nu suntem prieteni, prefer sa tin in lista persoane pe care le cunosc. Sper sa primesc un raspus concret sa pot face ceva.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa stergi discutiile anterioare cu ele?

| Mimi1994 a răspuns:

Nu cred ca îți apar in lista, ci ți-au rămas doar la mesaje sau probabil ca sugestii de Conversație. Intra pe profilul lor și verifica dacă sunteți prieteni