| LuizaaxD a întrebat:

Am si eu o problema in dragoste. Cine vrea sa ma ajute sa imi lase un id de mess. Va multumesc

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! iti trimit id-ul meu pe privathappy

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Judecând după poza de la avatar, eşti prea copilă ca să înţelegi ce este dragostea.

| VladimirPutin a răspuns:

Mă ceva pe dragostea ta

| allllexaaaa a răspuns:

Alexa_ex99@ymail.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cel mai bine pentru tine ar fi să ne spui tuturor aici ce problemă ai pentru că astfel poţi primi mai multe răspunsuri, poţi vedea mai multe păreri, vei putea să iei cea mai bună decizie si vei putea să îl premiezi pe cel care te.a ajutat cel mai mult.

| Luannah a răspuns:

Fumeaza o tigare si trece problemelehee hee

| Domiinic a răspuns:

Drinkandweed

| smile4mee18 a răspuns:

Makeyousmile_15

| Bejinariu_Sebastian_1991 a răspuns:

Seby_1399