| Melannya a întrebat:

Am stat cu un baiat pe care l-am placut mult si inca il plac dar el mi-a arata in acest timp ca nu ii pasa de loc de sentimentele mele.dar am auzit de la o foarte buna prietena ca i-ar fi zis ca ii place sa dea sperante la fete... acum dupa ce ne-am despartit se uita excesiv la mine dar daca ma baga in seama imi spune chesti de genu " fata!" incerc sa il uit ce pot sa fac. sa fac tot posibilul sa ne impacam si sai ii platesc cu eceeas moneda?

3 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Mai bine renunta la razbunare, s-ar putea sa fii tu cea care va suferi la final.

| onasis1961 a răspuns:

Dacă vrei să te răzbuni, fă-l gelos! Umblă cu prieteni comuni, n-i da atenţie, şi poate va regreta că nu te mai are! Baftă! Să fii iubită!

| amdafa a răspuns:

Mai bine il uiti.nu incerca sa va impacati ca sa ii platesti cu aceeasi moneda pentru ca este foarte posibil ca el sa nu mai vrea sa va impacati, si asa ai pica u prost.lasa,incearca sa il uiti!