| DiidiiDuuda a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa nu imi mai arat sentimentele? Sufar foarte mult din aceasta cauza, am vorbit cu un baiat timp de 2 ani in care m-a inselat de 2 ori cu aceeasi fata, si imi jura si se punea in genunchi si l-am lasat timp de 5 luni sa se gandeasca ce are de facut si iar m-a dezamagit ...In fine asta a trecut, dar fosta mea prietena cea mai buna ma facea idioata pentru ca vorbeam cu multi baieti si nu in sensul relatie dar cred ca era invidioasa ca ma baga baietii in seama.dar nimeni nu ma intelege ca eu vorbesc cu multi baieti ca sa il caut pe primul pentru ca nu il puteam uita ...si acum cand spun cuiva ca il plac, dupa acea relatie am mai placut 2 baieti, si ei mi-au dat multe sperante apoi mi-au spus ca au prietene. de fapt doar unul dintre ei, unul a spus ca nu se grabeste, dar de ce trebuie sa sufar? sad de ce nu pot sa am si eu parte de cineva pe care il plac cu adevarat ..Eu merg pe principiul ca daca nu imi place de prima data degeaba incerc! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

thinking Este greu sa gasesti pe cineva cu intentii serioase in ziua de astazi. Nu trebuie sa pui la suflet toate relatiile incearca sa nu te indragostesti prea tare si asa eviti dezamagirile.
Daca ai ajuns sa iti pui astfel de intrebari inseamna ca nu ai cu cine sa vorbesti sau cineva care sa te inteleaga si sa te ajute.
Daca vrei sa vorbesti cu cineva eu stau toata ziua si ma plictisesc cauta-ma pe mess : cs_truth@yahoo.com.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci o vacanta sentimentala si dupa 18 ani incerci sa iti faci gagic.

| DiidiiDuuda explică (pentru mgtow):

Ma lasi cu ''gagic''? eu am intrebat frumos.

| mgtow a răspuns (pentru DiidiiDuuda):

Nici eu nu am sarit peste masura.