| Toma_Diana_2000 a întrebat:

Am un frate mai mic si vineri e ziua lui(implineste 8ani) deja nu e de masini cu telecomanda sau ceva de genu. Nu stiu ce sa ii daruesc, propuneti ceva va rog frumos.Multumesc anticipant :*

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu la vârsta lui încă mă jucam cu mașinuțele și nu ar fi normal să zici că e prea mare pentru așa ceva. Ar fi aiurea și ciudat. Acum poți să îi cumperi niște haine dacă nu vrei să îi iei o jucărie.

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde si de ce buget dispui...
Sunt joculete LEGO (isi poate construi tot felul de chestii(masinute, roboteii), puzzle http://www.varuna.ro/puzzle-copii
La preturi accesiblie pot gasi carti, sau jocuri educatioale http://www.varuna.ro/jocuri-educative/jocuri-educationale

| RainmakerX a răspuns:

Tinand cont ca generatiile tind sa se inchida in lumea calculatoarelor as propune sa-i iei un joc PC sau daca stii ca are vreun hobby atunci ar putea sa fie o varianta buna si asta...sa-i iei ceva care sa-l ajute in realizarea acelui hobby.
Daca nu atunci niste haine scurte, de vara ar fi okay, chiar daca hainele nu-i incanta atat de mult pe unii baieti.

| Idontcare69 a răspuns:

De imbracat, ca tot a venit vara si are nevoie de lucruri mai scurte big grin

| Anonim9988 a răspuns:

O carte. intotdeauna e cadoul potrivit.