| Anommsi a întrebat:

e urgent puppy dog eyes ce cadouri imi propuneti sa ii fac unui prieten care tocmai implineste 18 ani.

va rog multe idei ziua lui se apropie si nu stiu ce sa ii cumparcrying
cea mai buna idee primeste funda puppy dog eyes :*!

Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Poti sa ii faci o mica petrecere sa inviti niste prieteni de-ai vostri.
Daca ai niste poze cu el si cu tine sau cu voi si niste prieteni ai putea sa ii faci un album cu cateva poze si sa scrii cate ceva.
Ai putea sa cumperi un tricou alb si sa scrii pe el ceva.

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Un parfum de calitate, un tricou cu un mesaj, un suport pentru CD-uri, un ceas, depinde si de bugetul tau, si de stilul lui, cei place, etc... ar trebui sa stii!

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Niste tenesi si un tricou

Întrebări recente