| sopranaCadaverica a întrebat:

Am un prieten (nu iubit) ceva mai mare decat mine. Vorbim regulat, dar ne vedem rar in realitate, ne stim de ceva timp si suntem foarte atrasi unul de celalalt...inca nu s-a intamplat nimic intim intre noi, desi pofta, sa zic asa, e foarte mare. El nu insista cu nimic, dar mai aduce uneori vorba de asta in gluma si se vede in privirea lui dorinta. Ne ajutam la bine, la greu, i am demonstrat ca mi pasa de el si poate apela la mine oricand. Este viceversa. Deja ne cunoastem bine caracterele.
I am propus sa avem o relatie serioasa si din cate am inteles, are teama din cauza diferentei mari de varsta. Eu n am insistat.
Recent m-a intrebat daca m ar interesa un loc de munca. Stie ca s in cautari, absolventa fiind. Cunosc locul unde munceste, imi zicea despre el, ca e de peste 6 ani acolo etc. Auzind ca abia am terminat studiile, s-a oferit sa mi puna o vorba buna. Am aflat si in ce consta jobul si pentru inceput, suna bine, nu s multi bani, dar doresc experienta. Daca as accepta, am lucra la aceeasi firma...
Sa accept? Cum vi se pare gestul lui, generozitatea asta?

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

N-are tărie, nu vezi ce părere are despre ea? laughing Toți sunt niște proști, numai ea e o formă de viață superioară, luminată la minte, cu vocabular ireproșabil și e lipsită de orice defect.

135 răspunsuri:
| InvatamProgramare a răspuns:

De ce sa nu accepti?

| sopranaCadaverica explică (pentru InvatamProgramare):

M a mirat gestul lui. Cum ti se pare, avand in vedere celelalte?

| InvatamProgramare a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Cred ca va place sa stati intr-un "joc"/"relatie" in care tensiunea erotica sa fie la ea acasa, asta nu e nimic rau. Cum nu e rea nici oferta lui. happy

| lorix a răspuns:

Iti da peste nas un copil de 15/16 ani. Tztztztz.

| Madalin0404 a răspuns:

Buna, daca crezi ca al cunosti destul de bine accepta daca nu m ai gandeste-te

| AlexVlc a răspuns:

Cât de mare e diferența dintre voi doi?

| sopranaCadaverica explică (pentru AlexVlc):

Un pic peste 20.

| AlexVlc a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Între părinții mei este diferență de 19 ani. Şi sunt împreună de 25 de ani. Deci se poate. Eu zic că ar trebui să fiți împreună. Să nu îți pese de ce zic ceilalți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexVlc):

Nu o vrea, nu auzi? laughing Vrea doar să-i cumpere niște sex.