| Tooooo a întrebat:

Buna imi placea de un baiat am mai vb cu el doar ca el avea prietena acum nu mai are dar am vb cu el si mi`propus sa ma culc cu el si nu am acceptat o tot insistat si mi-a zis sa ne combina dar mai intai vrea sa se culce cu mine am tot ocolit asta pentru`ca nu vreau sa ma culc cu el ce sa fac ca el tot insista sa facem? daca nu accept probabil ne vom certa

Răspuns Câştigător
| AneZniP a răspuns:

Inseamna ca nu tine la tine. vrea doar sa se culce cu tine... faza e ca daca te iubeste si tine la tine ar tine cont si de decizia ta. Daca tu nu vrei sa o faci cu el nu o face. Nu te poate obligahappy

2 răspunsuri:
| CGUL91 a răspuns:

Hehe... Doar de curios cati ani are tipul? Tie nu iti dau mai mult de 12. Papusa eu zic sa ii spui sa faca pasiwinking 12 ani nu e ABSOLUT DELOC varsta potrivita pentru a iti incepe viata sexuala. Daca aveai 16 mai mergea xD, dar serios tipul asta vrea numa sa se culce cu tine, spune-i sa faca pasiwinking

| Andrew_7740 a răspuns:

Pai cand va vedea ca tot nu vrei te va lasa si va cauta alta.nu stiu decizia e a ta