| dryu22 a întrebat:

Am vazut un baiat la inceputului scolii in septembrie si imi place de el el fiind cu 2 ani mai mare ca mine >:" si fosta mea prietena este colega lui.Am id`u lui, vorbim, ne salutam dar nu stiu cum sa-i zic ca`l plac thinking o sa ma creada intr-un fel. thinking daca il iau tare si eu sunt mai timida de felul meu. ce sa fac? :-

Răspuns Câştigător
| TeiubescEnorm21 a răspuns:

Si eu sunt in situatia astabig grin...Pai si eu ma tot gandesc cum sa o fac.Cred ca cel mai bine e sa le spunem pe Messenger:d.Pt ca nu o sa ai asa mai emotii, sau spune-i prietenei tale sa iti faca lipeala cu elhappy.Dar eu zic ca asa e cel mai bine sa ii spui pe mess`happy!