| Elena_Cristina_1987_QisE a întrebat:

Am visat ca mi s-a spart o măsea pe care zilele trecute am plombato, dar nu am vazut-o doar am simtit. Puteti sa imi spuneti ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca maseaua este din fata si a cazut, inseamna ca piezi pe cineva din familie.
Daca te doare, inseamna ca este cineva la care tii mult.
Daca este maseaua din lateral sau mai din spate, este doar un prieten, ruda sau doar un cunoscut de care vei auzii.

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt doar vise.Visele nu inseamna nimic, sunt doar rezultatul proceselor mentale ale creierului sau subconstientului.De multe ori trairile, fricile, gandurile de zi cu zi au legatura si cu formarea viselor din noapte, dar acestea nu inseamna nimic.Subconstientul tau a facut un scenariu cu maseaua tinand cont ca ai plombato si ai avut ganduri despre masea.Nu inseamna nimic. Poti sta linistita.Am visat de multe ori lucruri care cica ar fi rele sa le visezi si nu s-a intamplat nimic.Deci nu crede nici tu in semnificatia viselor.Relaxeaza-te!

O zi faina.

| BlackRose03 a răspuns:

Visele nu se împlinesc.Acestea trec odată cu nosptea si nu se mai întorc.Nu ar trebui sa-ti faci griji. happy

| Victoria009 a răspuns:

E doar un vis, stai linistita.

| Victoria009 a răspuns:

Poate ti-era frica sa nu ti se sparga?! De aia si ai avut asa vis