| Girly97 a întrebat:

As dori si eu sa gasesc o firma care ofera munca la domiciliu. Cunoasteti unde pot gasi munca la domiciliu serioasa? Va multumesc.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In afara de videochat nu castigi la nici unul, doar daca muncesti pe rupte, dar si atunci putin.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai net, cap iti mai trebuie. Si engleza cit mai fluent. Si fara vise de j'de mii de euro lunar fara sa faci nimic, desigur. CE STII SA FACI PENTRU BANI DE LA DOMICILIU, asta e intrebarea. In functie de raspuns, detaliem.

| VibeTrix a răspuns:

De exemplu iti poti face un blog personal, in care promovezi produse si primesti niste bani. Poti face din asta o meserie si se castiga destul de bine, daca stii.

| DepravatRo a răspuns:

Programare.