| dorinta233 a întrebat:

As putea sa ma casatoresc cu o fata care nu imi este ruda de sange ci doar prieten de familie. ne-am cunoscut tot prin neamuri, dar nu avem nicio legatura. tatal ei este frate cu cumnata mamei mele

4 răspunsuri:
| andreea9701 a răspuns:

Da

| Enanita a răspuns:

Buna!

Da, va puteti casatori.

Pa-pa

| airflow a răspuns:

Ei na, sigur ca poti sa te casatoresti si sa faci 8 copii, daca nu i nici un fel de ruda cu tine cere o de nevasta repede sa nu o ceara altutongue

| MyhaXMaya a răspuns:

Logic ca va puteti casatori daca nu sunteti rude de sange, si mai ales daca va iubiti. big grin