| Liudika a întrebat:

As vrea ceva mesaje de felicitare cu ocazia zilei de nastere a mamei mele. Astept raspunsuri. Va rog ceva deosebit.

Răspuns Câştigător
| AndreitsSza a răspuns:

Uite te ajut eu! 1. • Draga Mama, Iti doresc din suflet La Multi Ani cu multa sanatate, dragoste si impliniri! Te imbratisez cu drag fiica/fiul tau! 2. La multi ani, mamica mea! Sa fi fericita si sa te iubesca toata lumea cum o face puiul tau! 3. Tu, mamico draga, ne indrumi pasii si ne sprijini sa mergem pe drumul drept. Noi iti multumim si te iubim. La multi ani! 4.Precum sunt florile gingase, soarele luminos, apele limpezi si izvoarele cristaline, asa sa fii tu, mamica draga, buna, inteleapta si frumoasa! La Multi Ani Mami! 5.Mama - cel dintai cuvant, cel mai dulce zambet, cel mai sincer suflet, cel din urma vis. Cea mai dulce voce, cea mai grea durere, cea mai mandra floare, cea mai scumpa carte. LA multi ani Mami! 6.Iti doresc ca aceste zile de primavara si rasaritul soarelui sa-ti aduca peste zi implinirea viselor alaturi de tot ceea ce poate fi: mai pur, mai sincer, mai curat... te iubesc!

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

O diploma facuta in powerpoint, cu cea mai buna mama din lumea, si te iubesc, poti pune si o floare.

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns (pentru NatureSelf):

In powerpoint, serios? In powerpoint se fac un fel de filmulete, nu diplome. Probabil vroiai sa spui pubisher.

| NatureSelf a răspuns (pentru BiAnCaIoAnA2000):

Diploma, o scrii tu cun un text, ce mare lucru? poti face filmulet daca asta vrei, eu am dat un sfat, o diploma de merit.

| iambusy a răspuns:

Draga mama,
iti multumesc ca i-a fost cu mine in momentele grele si cand vise se spulberau.mi-ai condus pasii spre viata cu dragoste si rabdare.esti u. inger pazitor.lumina ochilor mei, un prieten devotat, un bun sfatuitor.multi cumpara cadourii scumpe.promit ca la anul voi fi mai cuminte si iti voi oferi ceva mai bun. pana atunci iti spun din inima un simplu la multi ani