| anonim_4396 a întrebat:

As vrea o porecla da nu prea am in capbig grin help! laughing ceva porecle? Numele :cosmin nu obligatoriu din nume

Răspuns Câştigător
| Winniee a răspuns:

Cosmy
Bulan
Joker
Parky
Oksy
Oxy
Buk
Jun
Cos
Mini
Kyky
cas
Bubu
Bobo
Oachi
Chiupy
Fill
corazon
Zuzu
Cosmiiinnn Breeerolling on the floor
Ozzyy
buzu
Axion
shcotzo
KAr
Ciorapel
chirishmen
costeshmen
Oaie
ciunga
Elfy
Chiostache chioru
galma
sobo
zozole
veve
bydy
Zacuscalaughing
Danonino
Dabustraight face
si nu mai stiustraight face
SPer ca teau facum sa zambesti si/sau teau ajutat
paaa!

14 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Costaker.

| Sconcsiş a răspuns:

Boss laughing

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Coco
Kiwi
Izolier laughing
Cioc
Bob
Zozo
Telecomanda big grin
Hamster
Umeras big grin
Duru
Dafin
Bambus
Parky
Porky
Porker
Porkus
Tomi
Tom
Ulei
Oxidabil
Bean
Marley
Dintisor
Castor
Zanul Maseluta
Rudolf
Camila
Cactus
Cosmin laughing
Facebook
Haifaiv
Tuitar
TPU
Chilotar (scuze)
Boxeur
Sfichi
Basura(Insemna gunoi)
Tir
Speddy Gonzales
O sa iti mai zic dar acum nu mai am timp... Funda pls (daca ai dat funda cuiva poti sa o iei?)

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

N-are nimic big grin poate alta data happy

| anonimul a răspuns:

Mazgalici sau Gluteeen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S3ful banilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai eu asi zice( ****) daca tot insistirolling on the floorrolling on the floor ce? nu-ti place?rolling on the floorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Porecla nu ti-o dai tu. O prietena sau un prieten trebuie sa ti-o dea dar nu intentionat ptk ii spui tu.De ex. mie mi se zice Yoyo, cand era fratemiu mic nu putea sa imi zica Maria si asa ca mi-a zis Yoyo si pe urma cand a trebuit sa-l duc la scoala m-am intaknit cu niste colegi si el a inceput sa imi zica:,, Yoyo vreau inghetata"si l-au auzit prietenii mei(colegii) si de atunci mi se zice asa si la scoala si acasa, peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cosmin de la Targu Ocna, Iaurt, Margarina, Extract de sodiu, Portile de fier, Carpatii de curbura, Burebista, Afaceristul, Satelit, Delicat, Baietas de cartier, Bagabont, Viata de strada, Caparna, Voitoruldeporecla, relationistul, sa moara biznis, barny, delma, fulga, milka

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz ai dat un rasp bun dar ai zis prea tarziu si nu...nu pot lua fundastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ziggy

| ----:anonim:--- a răspuns:

Cossybatting eyelashes

| dulceatzata a răspuns:

Telecomandarolling on the floor

| SeXiBoY a răspuns:

Cox