| andreeaandra989 a întrebat:

Hai salut! As vrea si eu niste porecle pentru numele Adriana si as vrea sa stiu daca porecla adi este si pentru fete big grin

Răspuns Câştigător
| an0therkid a răspuns:

Da,"adi" e si pentru fete cum e "sam","gabi"
da' o porecla in general se alege dupa personalitatea individului sau ceva care il face sa iasa in evidenta(creata,piciu,momo-daca esti ca un catelus, chaton-daca esti ca o pisicuta, bebe-daca te comporti ca un copil mic, freak-daca esti iesit din comun(intr-un fel bun), si altele)

4 răspunsuri:
| Cookie28 a răspuns:

Adrii,adina,ana,adrina,Funda? happy

| SweetChild1 a răspuns:

Da e bună și pentru fete. Sunt de părere că Adi e cea mai bună poreclă pentru acest nume.

| AnaSuricata a răspuns:

Adri,Adi,Andri,Ana,Riana,depinde de ce fel de porecla iti place tie.