| silvia_6803 a întrebat:

AS vrea sa ma ajutati si pe mine, iubitu meu face 20 de ani si nu stiu ce sa iy cumpar vreau sa veniti cu cat mai multe sugetii.va multumesc

Răspuns Câştigător
| poesia a răspuns:

Un tricou personalizat, un parfum sau un set parfum gel de dus after shave, o bratara de argint sau un lant, daca fumeaza un set de bricheta cu scrumiera, o poza cu voi inramata, o bluza, un cd, daca e colectionar completeaza-i colectia, un tort pe care sa il mancati doar voi doi, plus o scrisoare de dragoste in care sa ii spui tot ce simti pentru el.
Iesiti impreuna fa-l sa se simta bine, fa-i pe plac, si ofera-i o noapte de dragoste.

3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Un body-groom pentru barbati de la Phillips.

| calubalan a răspuns:

Eu propun sa mergeti impreuna la cumparaturi, ii propui sa-ti cumpere de ziua lui o lenjerie sexy iar mai departe lucrurile vor veni de la sinewinking (culoarea nu mai conteaza dar ajuta o sticla de vin rosu dulce)

| ceco a răspuns:

Un ceas...mereu functioneza