| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa scriu o poezie pentru o fata. de unde sa ma inspir? nu prea sunt bun la poezii.

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca ii scrii o poezie o sa pari un ratat si va rade de tine. Daca vrei sa ii spui ca iti place de ea ii spui normal.

| SkyPilot a răspuns:

Mai bine o lasi balta. E greu sa te faci de ras cu altceva mai mult decat cu o poezie de prost gust.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eminescu

| Dinu_Madalin_1998_iEtw a răspuns:

După internet sau din cărți

| Pisicutza_Pisi_1970 a răspuns:

Te inspiri din ce simti pentru ea.

| RoxiFruit a răspuns:

Mmm..scie ce gindesti despre ea dar rimele cautale pe sitiul acesta :http://bloguderas.wordpress.com/2008/06/17/definitia-plm/