| Andreea_1830 a întrebat:

As vrea sa stiu daca e posibil in prima luna de gravitate sa se inceapa ciclul menstrual?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In prima luna de sarcina e posibila prezenta sangerarii insa durata sangerarii este mai redusa si cantitativ si ca numar de zile.

| rosto a răspuns:

Graviditate... de regula nu. la unele femei am inteles ca exisa un asa zis "ciclu peste sarcina" sau curge putin sange atunci cand are loc nidatia, dar se diferentiaza de un ciclu normal.

| 80Cris a răspuns:

In prima luna de GRAVITATE nu incepe ciclul menstrual!

| Nastia a răspuns:

Stiu ca poti fi insemnata un pic chiar daca esti gravida.