| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Asta este o intrebare sau astept un sfat de la cei indragostititonguetonguetongue... voi cum va alintati persoana iubita sau cum ii spuneti TE IUBESC? fara dovezi ca de dovedit cred ca am dovedit si eu da cum sal mai alint pe prietenul meu?tonguetonguetonguetongue

Răspuns Câştigător
| jahjah a răspuns:

Pui, honey, sugar, iubi, pisi, puiut, puisor, iubire, love, baby, ursulica, bebelache, bebeloi, bebeu, motanel, puta, fluturas, pufulete, sweety, matz, papusa, printesa, shunchi, goanga, ingeras, mami, iepuras, clopotel, patratzel, babyboy, amore, maimutzel, pestisorul, bebelu, broscutza, armasarul meu, giugiuka, cocoshel, mitzu, dintisor, dinssuc, copilutz, Scumpi, bambino, cartofior...
big grin

10 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Chiar daca dovedesti unei persoane ca o iubesti uneori e nevoie si de cuvinte.

| anonimvirtual89 a răspuns:

Ai grija cum il alinti k s`ar putea sa se invete si nu e binewinking...eu as spune ori ingeras ori iuby.

| moni a răspuns:

Pai stiu si eu cumpara i bautura lui preferata sau fa i mancarea preferata dar sa fie gatita de tine.eu cu sotul meu de cand sunt cu el de7 ani tot puiu ii spun si asa zice si ei catre mine chiar si cand mergem in oras cu prieteni tot asa ne spunem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce fel de persoana e:mai timida, vesela, indrazneata, cu simtul umorului. Poti sa-i gasesti niste nume de alint in functie de ceea ce ii place sa faca. Uite niste ex:chitibusila, mieunas, ingeras,"dracusor", gogosica, iubire, barbuta, asta daca poarta barba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii spun "iubi" sau "iubi meu" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ai spun zana mea inima mea dragoste mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii spun sufletel sau ingerashu meu iubit! si citeodata puiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori nu e de ajuns doar sa spui,, te iubesc'', dar trebuie sa dovedesti prin fapte; Printr-o singura privire totul se dovedeste; Sin covinsa ca atuni cind dai un semn de existenta de fapt atunci dovedesti ca il iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa spui ''te iubesc'' cu o singura privire sau cu un anumit gest. O persoana timida nu are curajul sa ii spuie persoanei date ca o iubeste. Unul a afirma":'Nu cauta ca merg si tac, dupa tine mor si zac.Nu cauta ca nu vorbesc cind pe tine te iubesc''.