| cosmina16 a întrebat:

Astazi este ziua mamei prietenului meu. Ce mesaj cu la multi ani ii pot trimite?

Răspuns Câştigător
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Fiecare an este o carte cu 365 de pagini goale. Creaza in fiecare zi o capodopera, folosind toate culorile vietii... si in timp ce scrii, zambeste! La multi ani!

Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"!

Azi, la implinirea celor... de ani, ai mai pus un trandafir in buchetul vietii. Eu iti doresc sa pui multi tandafiri de-acum inainte, sa fii vesel/a si sanatos/a si sa te bucuri de fiecare clipa pe care o traiesti. La multi ani!

Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La multi ani!

De ziua ta de nastere iti doresc sanatate si noroc. Fiecare zi sa inceapa cu o bucurie, fiecare clipa sa iti aduca implinire. La multi ani!

8 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Cel mai frumos va fi tot cel scris de tine. Aduna-ti sentimentele fata de prietenul tau, si gandeste-te la el cand scrii pentru mama lui. Bafta!

| swet girl 22 a răspuns:

Moarte bunaa! lamulti ani inapoi! sati cada cate 5 dinti p an

| DenisIonut01 a răspuns:

La putini ani! fara sanatate viata scurta soacra acra bube si vanatai \ glumeamlaughing
La multi ani! Cu multa sanatate fericire si multi bani laughing

| eluboy13 a răspuns:

Va multumesc pentru ca ati adus pe lume baiatul perfect pentru mine si pentru ca sunteti draguta cu mine.happy

| badnews a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai frumos sa o suni si sa ii spui direct decat sa ii trimiti un mesaj sau chiar sa ii cumperi un buchet de flori si sa il dai. Nu este nevoie de un cadou dar o sa o bucure gestul tau. Dar in final tu alegi ce vrei sa faci, la multi ani pentru mama prietenului tau!

| mihaela_7915 a răspuns:

Imi face deosebita placere sa va transmit aceste urari, urari calduroase de sanatate, liniste sufleteasca si bucurie.LA MULTI ANI! sau Lucrurile mici pe care le faceti si le spuneti au mare importanta in timp ce va urmati calea. Un gest frumos poate sa ia povara umerilor obositi pe drum. O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate.Cata bucurie tasneste deodata din lucrurile mici si simple, deci simplu dar din suflet va urez "LA MULTI ANI!" ...bafta.quidate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bnvnjhgmjghjkgj

| al3xby3x a răspuns:

Sa ai 1 an nou fericit, 12 luni de bucurie, 53 de saptamani de fericire, 365 de zile de dragoste, 8760 de ore de sanatate, 525600 d minute d putere d munca si 31536000 d secunde alaturi d persoana iubita, La Multi Ani sa fii iubita! sper ca te -am putut ajuta