| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a întrebat:

maine e ziua mamei prietenului meu, as vrea un mesaj mai special pentru al scrie p o felicitare. fundita

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

Baga si tu ceva de multumire ca tii l-a creat pe Romeo tonguelaughingSi adauga de pe jos de la Onutza:d A2a e mai frumoasabig grin Si ti-am zis bagi si tu Va multumesc pentru comoara de baiat pe care ati facut'oblushing

1 răspuns:
| OnutzaFluturash a răspuns:

Ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti doresc sa urci in continuare cat mai multe, insotita de urarile mele de sanatate, bucurie sufleteasca si numai impliniri.

Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios, Priveste cu mandrie, gandind neincetat, la restul de petale ce nu s-au scuturat.

Oricum Google le gaseste pe toate big grin