| Lorelai a întrebat:

Ati adopta un copil din China? Ce stiti despre acest lucru? Cetatenii romani pot adopta din China?

8 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

As adopta o chinezoaica de vreo 25-35 de ani

| danbnz a răspuns:

Mai bine ne adopta China pe toti... ce e pentru ei inca 23 de milioane de guri...

| Anileda a răspuns:

Nu.nu as adopta

| claudiea79 a răspuns:

Daca ai banii poti sa faci orice. da poti adopta un copil si din rominia daca ai un servici bine platit. daca ai banii multi.ai un sot. cei de la adoptie au mai multa incredere in tine daca ai un sot. atunci ii poti oferi o familie fericita.trebuie sa ai o casa a ta. o sa vina sa controleze daca ai dormitor pentru el.am niste vecinii sau chinuit vreo 3 ani pina au adoptat un copil din rominia.au casa lor au servici si cistiga bine amindoi. daca nu era asa nici ca puteau sa adopte.mergi si intereseaza-te.

Răspuns utilizator avertizat
| Nimeni_7600 a răspuns:

Dc nu adopti un copil din Romania?! Deja copii din China parca au devenit o fita pentru unii oh go on ce romanii nu sunt tot copii?!

| DanMp3 a răspuns:

Dc ai adopta un copil din CHINA? cand sunt destui copii saraci in ROMANIA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cine da copii spre adoptie de acolo? ca si asa ei au voie sa faca doar cate unul?